Home » Kursy

Kursy

OLYMPIC KIDS specjalizuje się w uczeniu dzieci i młodzieży

Zajęcia OLYMPIC KIDS trwają od września do czerwca, zgodnie z rozkładem roku szkolnego w szkolnictwie publicznym.

JĘZYK ANGIESLKI

Zajęcia odbywają się na terenie SP nr 3 ul. Żabie Oczko 1  oraz w SP nr1, ul. Królewska 69 w Milanówku.

Plan zajęć zawsze zostaje dostosowany do planów lekcji uczestników kursów, tak by jak najkrócej czekali na zajęcia językowe po lekcjach.

Zajęcia są realizowane w grupach 6-12 osób.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut, uczniowie poznają język poprzez atrakcyjne wprowadzenie tematu zajęć, prezentację słownictwa, utrwalenie materiału w zabawach, grach, konkursach oraz pracę z książką.

Dziecko zostanie przyjęte do danej grupy w zależności od jego wieku i poziomu znajomości języka – na podstawie wstępnego wewnętrznego egzaminu kwalifikacyjnego przeprowadzonego przez Olympic Kids. Egzamin wewnętrzny nie dotyczy dzieci siedmioletnich.

Dodatkowo, nieodpłatnie, proponujemy okolicznościowe spotkania z angielskim: zajęcia artystyczno-językowe, slajdowiska, koncerty, bale.

JĘZYK JAPOŃSKI

japoński

W trakcie zajęć poznajemy pismo japońskie (hiraganę, katakanę i kanji), uczymy się, wykorzystując m.in podręcznik używany w Japonii do nauki obcokrajowców, poznajemy sekrety i uroki niezwykle bogatej i oryginalnej kultury Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodatkowo, nieodpłatnie, proponujemy okolicznościowe spotkania z japońskim, na których nauczymy się składać żurawia i inne formy origami, zaprojektujemy kimona, wachlarze, wykaligrafujemy swoje imię, czy dowiemy się czegoś więcej na szczególnie interesujący nas temat.